Про майстринюКатерина Орлова-Гузова
(1984р., м.Київ, Україна)

Майстриня декоративно-прикладного мистецтва, лялькарка.  За фахом дизайнер, має вищу освіту художника-графіка. Лялькарством активно почала займатися з 2010 року. Її роботи знаходяться у приватних колекціях в Україні та за кордоном. Активно працює з дітьми та сприяє популяризації народного мистецтва. Бере участь у соціальних проектах, проводить майстер-класи для дітей та дорослих з народної ляльки. Займається виготовленням ляльок на замовлення, сувенірів та листівок ручної роботи. 

Катерина Орлова-Гузова є також ініціатором та організаторм першого «Всеукраїнського конкурсу з народної ляльки 2011», у якому взяло участь 30 майстрів із 10 областей України та надіслали близько 100 робіт. Виставку, що проходила у Музеї Івана Гончара, за офіційною статистикою, відвідало 2072 людини.

Протягом цього року, Катерина прийняла участь у таких заходах: виставці до «Дня Землі», «Еко-ярмарку», «Модная кукла 2011», «Handmade Fashion 2011». 

Також Катерина співпрацює з інтернет-проєктом «Рукотоври», що займається популяризацією українського мистецтва  -  http://rukotvory.com.ua

Хай щастить у добрих справах!
Motanka Doll

Катерина Орлова-Гузова
066-153-41-99